71. Podzimní plody
Vlevo dole pod paspartou je číslování 11/19 Uprostřed pod paspartou je tužkou napsaný název Podzimní plody. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 14 cm, rámování: 29 x 25 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč