71. Zelená postava
nesignováno, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 50 x 60 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč