Stromořadí

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 34,5 x 42,5 cm

Konec dražby: 11.12.2018 20:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč