74. Dáma v letních šatech
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, materiál: karton
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 54,5 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč