Ležící akt

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1979
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 10.02.2020 18:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 400 Kč