75. Dům pod skálou
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 56 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč