Kostel v dálce

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 35 x 50 cm

Konec dražby: 15.06.2021 19:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 600 Kč