75. V krajině

signováno vlevo dole, volný list
Technika: tempera, materiál: papír
Šířka: 51 cm, výška: 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2022 19:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč