75. V krajině
signováno vlevo dole, volný list
Technika: tempera, materiál: papír
Šířka: 51 cm, výška: 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč