77. Chrám Sv. Víta od Chotkových sadů
signováno vpravo dole, na reversu dárcovský přípis, původní autorský štítek nečitelný
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 61 cm
Konec dražby: 28.01.2019 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč