77. Les v žáru slunce
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34,5 cm, výška: 45,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč