77. Most Rialto v Benátkách
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 103 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč