77. Pohled na Karlův most od Kampy
signováno vpravo dole, plátno mírně vypouklé, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 04.11.2020 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč