Zátoka

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 41,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 56 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč