77. Zátoka
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 41,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 46 x 56 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč