78. Kameny
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 40 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 50 cm
Konec dražby: 08.08.2022 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč