78. Karikatura
Autor: Antal Biró
(1907 Bratislava - 1990 Maďarsko)
Signováno vlevo dole, razítko označující vystavení na mezinárodní výstavě v Paříži: Exposition Internationale, Paris, 1937
Technika: kresba, materiál: papír
Šířka: 25 cm, výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč