Krajina

Rámováno ozdobným rámem
Technika: olej na překližce
Šířka: 53 cm, výška: 36 cm, rámování: 48,5 x 65 cm

Konec dražby: 06.12.2021 19:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč