78. Potok mezi stromy
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 24 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 36 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč