78. Zimní krajina
nesignováno
Technika: olej na kartonu, datace: 20 - 30 léta
Šířka: 30 cm, výška: 38 cm, rámování: 51 x 44 cm
Konec dražby: 15.06.2021 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč