78. Zvířata
Indický dokument s vyobrazením třech zvířat
Technika: kvaš
Šířka: 33 cm, výška: 10 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2021 19:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč