79. Chalupy
Signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 29 x 39 cm
Konec dražby: 14.02.2023 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč