79. Na lovu ryb
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1857
Šířka: 45,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 54 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč