80. Portrét selky v čepci
signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 30 cm, výška: 42 cm, rámování: 47 x 36 cm
Konec dražby: 18.06.2019 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč