8. Les
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rám poškozen
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1995
Šířka: 42 cm, výška: 31 cm, rámování: 53 x 65 cm
Konec dražby: 17.09.2020 20:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč