Na pastvě

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 31 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.09.2022 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč