8. Osvícení Havrani
Orámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 52 cm, rámování: 60 x 70 cm
Konec dražby: 09.12.2020 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč