Pole

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 42 cm, výška: 36 cm, rámování: 49 x 56 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč