8. Romantická krajina
nesignováno
Technika: olej na dřevě, datace: 19. století
Šířka: 33,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 33 x 43,5
Konec dražby: 07.12.2017 18:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč