8. Tahiťanky
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1925
Šířka: 64 cm, výška: 56 cm, rámování: 72 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 19:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč