81. Florentinský rám s olejomalbou kytice
olejomalba - autor neurčen, zlacený florentinský rám z 19. století
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 47 cm, výška: 63 cm, rámování: 85,5 x 69,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 20:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč