80. Poklidný život pod horou
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1875
Šířka: 65 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 70 x 89 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.12.2020 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč