80. Portrét muže v brýlích
signatura nenalezena, francouzský blondel rám z 19. století
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 22 cm, výška: 27 cm, rámování: 45 x 40
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 28.01.2019 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč