82. Květina
signováo vlevo dole nečitelně, datováno 82
Technika: akryl, datace: 1982
Šířka: 75 cm, výška: 75 cm, rámování: 82,5 x 82,5 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč