81. Los u lesního jezírka
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1917
Šířka: 46 cm, výška: 37 cm, rámování: 46 x 56 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč