82. Edice Mogliani, italský pohled
tisk na pocínovaném plechu, signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 27 x 33 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč