Cesta z lesa

Malba rámována
Technika: olej na plátně
Šířka: 71 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 71,5 x 79 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 08.11.2021 20:57 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč