83. Rozkvetlé šeříky
Rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49,5 cm, výška: 64,5 cm, rámování: 77,5 x 62 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč