Zimní krajina

neurčený autor, zlacený rám.
Technika: olej na překližce
Šířka: 42,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 65 x 47 cm

Konec dražby: 06.12.2017 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč