86. Batalion
Neurčený autor, signováno vpravo dole tužkou
Technika: dřevoryt na kartonu, materiál: karton
Šířka: 28 cm, výška: 32 cm, rámování: 56 x 52 cm
Konec dražby: 13.12.2018 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč