85. Dva ptáci na větvičce -Asie

signováno vpravo dole, zaskleno, autorské razítko vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 34 cm, rámování: 38 x 22 cm

Konec dražby: 19.06.2019 20:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč