Hustý les

Technika: olej na kartonu
Šířka: 33,5 cm, výška: 44 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč