Palanok u Mukačeva

signováno vpravo dole a pod ochranným papírem na reversu včetně názvu obrazu
Technika: olej na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: 40 x 55 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč