85. Paříž
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 56 x 72 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč