Cesta v krajině

Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 19:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč