87. Cesta v krajině
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 19:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč