86. Jezero
datováno a signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1873
Šířka: 77 cm, výška: 52 cm, rámování: 69 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč