87. Kostel
kubistická malba na plátně, autor neurčen
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 62 cm, rámování: olištováno
Konec dražby: 28.07.2019 13:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 9 900 Kč