87. Květina a dívka
nesignováno, paspartováno zaskleno a rámováno
Šířka: 45,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 78 x 61 cm
Konec dražby: 19.06.2019 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč