87. Abstraktní kompozice

volný list
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 36,5 x 32 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:56 SELČ

Zbývá: 0d 5h 31m 2s

Vyvolávací cena: 400 Kč