88. Abstraktní kompozice
volný list
Technika: litografie
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: 36,5 x 32 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč