87. Portrét ženy
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 44 cm
Stav: poškozená malba, rám
Konec dražby: 28.01.2019 21:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč